Lot 42
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Maarten van Dreven (1941-2001)

'Le mecanicien', gesigneerd en gedateerd 1991, gemengde techniek op doek, tweeluik (samen in één ljist) met lijst 33,5x49 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35