Lot 41
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Jurjen de Haan (1936-2018)

Betty Boop, pastel en vetkrijt op papier, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '91, met lijst: 82x62 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100