Lot 2060
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een 20-delige polychrome gipsen kerststal

20e eeuw, vermoedelijk Italiaans.

Compleet met alle figuren.

H van 6 tot 22 cm. (enkele kleine beschadigingen).

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140