Lot 39
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Hollandse School, 19e eeuw

Portret van een dame met een rode jurk.

Olieverf op doek (later bedoekt) 89x71 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180