Lot 40
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
J.C. Arentz-v.d. Broek (13x)

20e eeuw.

Negen diverse stillevens, twee portretten, een borstbeeld en een poldervaart. (13x)

Olieverf op board: van 15x12 tot 40x31 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160