Lot 2058
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een gedeelte kinderservies met blauwe rand, diverse spiraalglazen.

19e en 20e eeuw.

Soepterrine, twee terrines, sausboot, diverse schaaltjes en borden, de vier glazen met 'airtwist' stam 18e eeuw (schilfers), de andere glaasjes met getordeerde stam 20e eeuw.

D 17 cm (soepterrine), H 16 cm (18e eeuwse glazen).

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80