Lot 2053
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een Japans bronzen cloisonné vaas

Ca. 1900.

Ingelegd decor emaille figuren. Gemerkt "made in Japan".

Hoogte: 18 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60