Lot 2052
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Chinees bronzen cloisonné vaas

Ca. 1900, China

Ingelegd met emaille, decor van phoeniksen, niet gemerkt.

Hoogte: 30 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80