Lot 34
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Kees Sabee

Zonder titel, gouache en collage op papier, linksonder gesigneerd en onduidelijk gedateerd '64' (?), met lijst: 53x69 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180