Lot 32
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Jos van den Berg

gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 2005, met lijst: 52x42 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70