Lot 31
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Anton Vrede (1953)

kleurenets, genummerd 12/20 en gesigneerd met potlood, met lijst: 51,5x41,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35