Lot 29
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Gustaaf van der Braak

Zeegezicht, niet gesigneerd, olieverf op doek, 61x71 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80