Lot 28
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Kurt Löb (1926-2015) (2x)

2 litho's in kleur, beide met potlood gesigneerd en gedateerd, één werk genummerd de andere e.a., 53x43 en 54x44 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25