Lot 43
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Marijke Boomsma (1946-1992)

Sobhotke, kleurenzeefdruk, met potlood gesigneerd, gedateerd 1992 en genummerd, met lijst: 61x77 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45