Lot 27
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Jurjen de Haan (1936-2018)

inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1991, met lijst: 57x46 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30