Lot 26
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Piet Klaasse (1918-2001)

Muziekgezelschap, rechtsonder gesigneerd en gedateerd, houtskooltekening,33,5x47 cm (met lijst; 55,5x70,5 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80