Lot 1019
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Twee zilveren dienblaadjes, Duitsland

Ovaal gecontourneerd, één met inscriptie. Duitsland, gemerkt 830. Eerste helft 20ste eeuw. Afm. resp. 30'x 23,5 cm en 23,5 x 17 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220