Lot 14
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Babette van Helsdingen (1957)

‘Figuren’, met potlood gesigneerd en genummerd 1/3, ets, afm. met lijst: 53x43 cm

Startbod: € 25