Lot 2047
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
16 Diverse aardewerk tegels

17e t/m 20e eeuw.

Verschilldende voorstellingen, met enkele lijstjes.

Van 10x10 tot 13x13 cm. (beschadigingen).

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260