Lot 2041
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Elf verguld met blauw porseleinen mokka kop-en-schotels en 1 schotel

Eerste helft 20e eeuw.

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45