Lot 18
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Vier diverse aquarellen

20e eeuw.

Portret van een meisje, portret van een man met pet, huiskamer en moestuin.

Van 22x25 cm tot 36x46 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25