Lot 17
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Twee aquarellen en twee portret pastels

19e en 20e eeuw.

Aquarel: A. Passiers, havenkade, aquarel: pluimvee in een stal en twee portretten in ovale lijstjes.

18x24 cm, 16x25 cm en 2x 17x14 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325