Lot 16
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Europese School

19e, 20e eeuw.

Twee paarden in een landschap.

Olieverf op board, 48x43 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325