Lot 1012
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een zilveren beugeltas, een geboortebekertje en een rammelaar

Beugel aan zwart fluwelen tas en jasseronketting, met onbekende keuren. Het bekertje met parelrand, de rammelaar ongemerkt. 835/1000.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60