Lot 12
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Engelse School, 19e eeuw

Twee meisjes en een jongen bij een paard en een kalf achter een hek.

Litho 67x80 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25