Lot 2032
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Vier Delfts polychrome aardewerk hartenborden

18e eeuw, 2 gemerkt.

Twee grote schotels, een schotel en een diep bord (alle met beschadigingen en restauraties).

D 35 (2x), 30 en 22 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140