Lot 2031
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een Haags porseleinen kwispedoor

18e eeuw, gemerkt met ooievaar in blauw.

Met gekleurde en vergulde bloemen, de uitstaande rand met floraal patroon. (schilfer, haarscheur).

D 12 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140