Lot 2028
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een houten snijwerk en houten putto

18e/19e eeuw.

Een schrijvende monnik in architecturale omlijsting en een putto (beschadigingen en incompleet).

36x34x9 cm en 25x12 cm (putto).

€ 0,00
€ 0,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325