Lot 9
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Hollandse School, 19e eeuw

Boerderijen aan het water.

Olieverf op paneel, 21x25 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40