Lot 6
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een ets, enkele gravures, een brief, enkele knipsels, enz. (12x)

19e eeuw en later.

Topografische onderwerpen, dieren, enz, de ets gesigneerd F. Lensveld..

Van 9x9 tot 50x42 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35