Lot 2005
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Vijf stuks houtsnijwerk en een mahoniehouten kuipblad

19e en 20e eeuw.

Een verguld houten knop, twee leeuwenkoppen, een staande Madonna met kind en een console.

H van 14 tot 44 cm en 55x32 cm (kuipblad).

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80