Lot 25
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Harry van Kruiningen (1906-1996)

kleurenlitho, met potlood gesigneerd, afbeelding; 15x18 cm (met lijst: 43,5x32 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50