Lot 33
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Onbekend maker (20e eeuw) en Antonia Talamini (1945)

ets, genummerd 9/10 en onduidelijk gesigneerd en geannoteerd, met lijst: 30x38 cm, Daarbij acryl en ets op papier, zonder lijst, nummer 88/140, get. en gedateerd 89, 17x25 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35