Lot 139
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Andrei Vladimovich Petroff

Molen in winters landschap, linksonder gesigneerd olieverf op doek, 70,5x58,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160