Lot 140
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Frans landschap (20e eeuw)

olieverf op board, rechtsonder onduidelijk gesigneerd, 52x67 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40