Lot 547
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Anton Heyboer (1924-2005)

Liggende Can Can danseres

gesigneerd (middeonder)

gemengde techniek op papier, zonder lijst, bladmaat: 79x107 cm

Herkomst: Nalatenschap Jaap Buitenhuis.

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260