Lot 543
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Anton Heyboer (1924-2005)

Zeilship

gesigneerd met drukinkt (middeonder)

bewerkte ets zonder ljist, bladmaat: 39x53 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70