Lot 542
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Anton Heyboer

meermaals gesigneerd en gedateerd 1983

gemengde techniek en collage op papier, zonder lijst, 71x100 cm

Herkomst: Nalatenschap Jaap Buitenhuis.

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240