Lot 539
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Anton Heyboer (1924-2005)

Kip

gesigneerd (middeonder)

aquarel en krijt op papier, zonder lijst, bladmaat: 71x100 cm

Herkomst: Nalatenschap Jaap Buitenhuis.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120