Lot 529
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Bets Admiraal (XX)

Twee reliefschilderijen met deurtjes.

Niet gesigneerd.

46x61 cm en 56x40 cm (incl.lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30