Lot 528
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Bets Admiraal (XX)

Drie reliëf schilderijen, geabstraheerde voorstellingen in zwarte lijsten.

Niet gesigneerd.

Olieverf op hout, 55x39 cm, 55x46 cm en 40x33 cm (incl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60