Lot 138
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
B. Jesca (20e eeuw)

Havengezicht, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, zonder lijst, 50x70 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40