Lot 515
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Mark Brusse (1937)

met potlood gesigneerd en gedateerd '74' (middenonder)

combinatie print in kleur, genummerd 47/50, zonder lijst, 71x51 cm (bladmaat 76x54 cm)

Conditie: papier licht verkelurd

€ 25,00

Hamerprijs: € 25