Lot 514
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Theo van den Akker (1946), Richard Hefti (1936-1993) en naar Kandinsky

waarvan twee gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)

drukwerk, 38x60 cm, 25x35 cm en 22x22 cm

€ 25,00

Hamerprijs: € 25