Lot 513
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Jan van der Ster (1935)

gesigneerd en gedateerd 'v/d Ster 87' (rechtsonder)

acrylverf op papier, zonder lijst, 83,5x63,5 cm

€ 30,00

Hamerprijs: € 30