Lot 511
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Rikus van der Meer (1947)

De zondeval

gesigneerd en gedateerd 1993 (rechtsonder), en nogmaals gesigneerd, gedateerd en betiteld (op de achterkant)

olieverf en acryl op doek, 100x100 cm

€ 240,00

Hamerprijs: € 240