Lot 510
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Aline Thomassen (1964)

Almendras, een diptiek

beide gesigneerd en gedateerd 95' (rechtsonder)

gemengde technieken op papier, beide 64x46 cm (met lijst: 85x68 cm)

€ 25,00

Hamerprijs: € 25