Lot 509
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Bob Kemper (1936)

Bob Kemper Kunstenaars Boek, uitgegeven door Kempen Publishers, Eindhoven Airport. Maakt deel uit van de luxe editie met 30 oplagen. De kaft en de binnen bladzijden hebben voorstellingen van huizen, beide gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Bij het boek zit een door de kunstenaar gemaakte hoes met twee verschillende voorstellingen van geometrische vormen en huizen, waarvan een kant gesigneerd is.

Boek en hoes zijn beide gesigneerd 'Bob Kemper'

Hoes: acryl op hout, 29x29 cm (boek), 42x32 cm

€ 60,00

Hamerprijs: € 60