Lot 508
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Bert Hermens (1944-2012)

gesigneerd en gedateerd 'Bert Hermens '88'

acrylverf op papier in lijst van kunstenaar, 125x95x4,5 cm

€ 160,00

Hamerprijs: € 160