Lot 506
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Marionne Ernst (1955)

De Dans

gesigneerd met initialen en gedateerd '1989' (rechtsonder)

olieverf op doek, 129x119 cm

€ 35,00

Hamerprijs: € 35